KROUŽKY V MŠ

Kroužky začínají v říjnu 2021, zajišťují je externisté MŠ a budou se konat vždy v Červené třídě.

Informace o přihlášení dítěte do jednotlivých kroužků a platbách získáte u příslušných lektorů.

VESELÁ VĚDA

Kroužek vědeckých pokusů pro zvídavé děti - přírodní vědy zábavně, hravě a bezpečně.

Veselá věda se koná vždy v úterý od 14:30 - 15:30 v Červené třídě.

lektor: Ivana Pařízková, kontakt: info@veselaveda.cz

ANGLIČTINA - Milischool

Kroužek plný her, zpívání, vyrábění a tančení. Děti se postupně seznámí za pomoci veselé loutky Hippo se základními anglickými slovy a frázemi.

Angličtina se koná vždy v pátek od 14:45 do 15:30 hodin v Červené třídě.
Kontaktní osoba: Lucie Bekeová,  email: info@milischool.cz

TANEČNÍ A POHYBOVÝ KROUŽEK - pro děti od 3 let

Kroužek je určen pro děti, které baví tanec a chtějí se v něm rozvíjet. Děti se naučí různé taneční kroky a jednoduché choreografie. Jednou za pololetí je pro rodiče připravena ukázková hodina.

Požadavky: cvičební úbor

Taneční a pohybový kroužek se koná vždy v úterý od 15:30 do 16:15 hodin v Červené třídě.

Lektor: Karolína Křížová  www.rytmik-krouzky.cz