PROJEKTY V MŠ

FESTIVAL DEN POEZIE 2021 - projekt se připravuje
Projekty Hravá angličtina a Čtení dětem dětmi ze ZŠ Kostomlaty nad Labem jsou pozastaveny vzhledem ke Covidu-19.

Celé Česko čte dětem

Tento projekt ve školním roce 2021/2022 uskutečňujeme formou denního předčítání v jednotlivých třídách. V lednu a únoru 2022 formou předčítání rodiči dětí.

GIVT:

MŠ je zapojena do charitativního projektu, který podporuje neziskové organizace, tedy i nás.

Chcete nás podpořit? Podívejte se, jak na to zde.

Ve dnech 7.9. - 9.9. 2021 bude na úvodní straně internetových stránek MŠ uveden příspěvek k akci s "Pomocníkem". Za každé stažení může naše školka získat jak bonus 30 Kč, tak i dlouhodobé podporovatele.

Se Sokolem do života:

Projekt Se Sokolem do života se zaměřuje na nejmladší generaci - předškoláky. Je rozdělený do tří kategorií podle obtížnosti, aby vyhovoval růstu a vývoji dětí v předškolním věku.
Projekt začíná v říjnu 2021.