PROJEKTY V MŠ

Projekt "FRANTIŠKŮV CESTOVATELSKÝ DENÍK"
František se vydává (stejně jako loni) na turné s dětmi z Červené třídy. Navazujeme tímto na zajímavý nápad Barunky Proškové, která byla v Červené třídě v červnu 2021 na odborné pedagogické praxi.

Co dělat, když se u vás doma objeví František?
Děti mají možnost vzít Františka na výlet nebo mu ukázat něco zajímavého ze svého života.
Děti vědí, že je František vzácná návštěva a že je třeba zacházet s ním ohleduplně.

Čím mohu přispět jako rodič při Františkově putování?
Mohu ho vyfotit s dítětem na zajímavém místě či v akci.

Co se bude dít dál?
Fotografii zašlu na email: mskostomlatynl@gmail.com
Tato fotografie bude vložena do Františkova cestovatelského deníku, který je dětem volně k dispozici. Děti mohou své zážitky sdílet s ostatními.

FESTIVAL DEN POEZIE 2021 - Putovní výstava 1. - 30. listopadu 2021

MATEŘSKÁ ŠKOLA KOSTOMLATY NAD LABEM, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

ve spolupráci s Obecním úřadem Kostomlaty nad Labem Mateřskou školou Pampeliška Lysá nad Labem pořádá od 1. do 30. listopadu 2021 „Putovní výstavu“ v rámci Festivalu Den poezie.

V prostorách MŠ Kostomlaty nad Labem, Obecního úřadu v Kostomlatech nad Labem a MŠ Pampeliška Lysá nad Labem se koná v rámci Festivalu Den poezie  od 1. 11. do 30. 11. 2021  "Putovní výstava" autorských básní, dětských ilustrací a výtvarných prací.

FESTIVAL DEN POEZIE
se koná každoročně na počest narození Karla Hynka Máchy.
Koordinátorem festivalu je Společnost poezie z.s. a tématem letošního ročníku je „Božská komedie“.
www.denpoezie.cz

Projekty:
Hravá angličtina a Čtení dětem dětmi ze ZŠ Kostomlaty nad Labem jsou pozastaveny vzhledem ke Covidu-19.

Celé Česko čte dětem

Tento projekt ve školním roce 2021/2022 uskutečňujeme formou denního předčítání v jednotlivých třídách. V lednu a únoru 2022 formou předčítání rodiči dětí.

GIVT:

MŠ je zapojena do charitativního projektu, který podporuje neziskové organizace, tedy i nás.

Chcete nás podpořit? Podívejte se, jak na to zde.

Se Sokolem do života:

Projekt Se Sokolem do života se zaměřuje na nejmladší generaci - předškoláky. Je rozdělený do tří kategorií podle obtížnosti, aby vyhovoval růstu a vývoji dětí v předškolním věku.
Projekt začíná v říjnu 2021.