Aktuální informace

•  od pondělí 14. 6. 2021 obnovujeme vstup do MŠ pro třetí osoby. (vstup s respirátorem)
  • vzhledem k počasí žádáme rodiče, aby dali svým dětem kšiltovky a kraťasy na ven
  • prosíme o vyplnění prázdninového provozu do 18. 6 . 2021. Prázdninový provoz je vzhledem k dřívějšímu ukončení školního roku v ZŠ v období od 23.6.-23.7.2021. Upozorňujeme rodiče, že přihlášení stravy je závazné a nelze jej později změnit
  • do 22.6. je nutné vyklidit šatny dětí, rodiče předškoláků vrátí čipy od MŠ, bude jim vrácena záloha
  • focení tříd - ve čtvrtek 17. 6. 2021 - prosíme, aby děti přišly do MŠ již svátečně oblečené

• SLAVNOSTNÍ ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY - dne 17. 6. 2021
Zveme rodiče předškoláků na slavnostní rozloučení na Obecním úřadě Kostomlaty nad Labem.

Červená třída - 17. 6. 2021 v 9.45 hodin - na Obecním úřadě

Zelená a Žlutá třída - 17. 6. 2021 v 10.45 - na Obecním úřadě

Vzhledem k rannímu focení v MŠ ve stejný den žádáme rodiče, aby děti přišly do svých kmenových tříd do 8.00 hod. Na Obecní úřad je po té učitelky odvedou.

Děkujeme.

Kritéria k získání certifikátu značky "Rodiče vítáni"

Vážení rodiče,

vzhledem k aktuální situaci bychom vás rádi prostřednictvím webových stránek MŠ seznámili s kritérii, která jsou potřebná pro získání značky "Rodiče vítáni". O tento certifikát MŠ usiluje.

Dokument s kritérii - Rodiče vítáni

Chtěli bychom vás požádat o přečtení dokumentu, případný nesouhlas s těmito kritérii či jeho připomínkování sdělte prosím na emailovou adresu MŠ nebo telefonicky kontaktujte ředitelku školy. Zeleně označená kritéria v dokumentu školka splňuje.

Děkujeme.

Důležité INFORMACE na váš E-mail