Informace fotky - způsob objednání

Vážení rodiče,

fotky jsou umístěné na webových stránkách NEOFOTO.CZ v sekci Galerie/Vaše galerie.

Přesměruje Vás do objednávkového systému objednavky.neofoto.cz

Přihlašovací údaje:

Jméno: zelena nebo cervena nebo zluta (jméno = třída - bez diakritiky, do které chodí Vaše dítě)

heslo: vzhledem k GDPR není heslo k dispozici na internetových stránkách školy. Heslo je uvedeno na informačních nástěnkách v MŠ. Pro rodiče dětí, které aktuálně do MŠ nechodí, je možné zavolat do jednotlivých tříd a paní učitelky Vám ho sdělí.

Postup pro objednání fotografií:

Vždy vepsat počet pod vybranou fotografii a ten potvrdit symbolem zdvojených šipek. Pod galerií se začne psát seznam vybraných fotech. Po vyplnění kontaktních údajů odešlete přímo do objednávkového systému.

Cena za jednu fotku 13x19 na premiovém fotopapíru je 45 Kč. Zaslání elektronických fotek dítěte (bez tištěné verze) je možné za cenu 200 Kč, stačí napsat do poznámky. Jiný rozměr nelze objednávat.

Termín: do 3.12.2020

Důležité INFORMACE na váš E-mail